KONST / Litografier / Färglitografi 13557028
nr 1355 7028
Jakob Dahlgren
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, "Gud uppfinn nåt nytt". Signerad, daterad -98, numrerad 5/320. Bladets mått: 37x28 cm
Jakob Dahlgren, svensk konstnär född 1970 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:28:35
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
19 okt